mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

moja Stomatolgia Clinic+ Klinika stomatologiczna w Poznaniu już otwarta!

moja Stomatolgia Clinic+ Klinika stomatologiczna w Poznaniu już otwarta!

moja Stomatologia pojawiła się już w 2014 r. Operacyjnie rozpoczęła działanie w 2015 r. Jednym z jej założeń było rozwijanie świadomości w zakresie leczenia stomatologicznego. Powstała na bazie wieloletniego doświadczenia głównie lekarza Doroty Siwińskiej. Następnie dołączyli do niej lekarze praktykujący na co dzień w innych gabinetach/klinikach stomatologicznych na terenie Polski np. Poznania czy też z okolic Katowic.

Celem było doprowadzenie do skupienia w jednym miejscu osób z doświadczeniem oferujących usługi z zakresu stomatologii na wysokim poziomie. W skład zespołu wchodzą obecnie lekarze nie tylko dentyści ale także inni lekarze jak np. z zakresu audiologii i foniatrii.

Lekarze wchodzący w skład zespołu to głównie pasjonaci w zakresie wykonywanych przez siebie zabiegów. Większość z lekarzy posiada także pasje nie związane ze stomatologią jak np. latanie na paralotni, bieganie, pływanie. Lekarze związani z moją Stomatologią są rzetelni, otwarci na pomysły a w szczególności szczególnie rozwijają się, edukują, podnoszą kompetencje, porozumiewają się w sposób otwarty, szczery, przejrzysty oraz słuchają i przyjmują wyzwania.

W ramach mojej Stomatologii gromadzimy także nowe technologie jak np. znieczulenie komputerowe, skaner wewnątrzustny – iTero, invisalign, artykulatory, rtg itd.

Umiejętności, wiedza lekarzy, doświadczenie w połączeniu z nowoczesną technologią umożliwia uzyskiwanie wysokiej jakości usług.

Początek mojej Stomatologii miał miejsce w Kościanie niemniej wysoka ocena i zaufanie, którym została obdarzona moja Stomatologia przez pacjentów czyli w zasadzie zespół osób spowodowały otwarcie kliniki pod nazwą moja Stomatologia Clinic+ w Poznaniu oraz otwarcie niniejszego profilu na facebooku.

W ramach mojej Stomatologii są świadczone usługi z zakresu ortodoncji również z uwzględnieniem stawu skroniowo żuchwowego, endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii i implantologii. moja Stomatologia to obecnie setki zadowolonych pacjentów, w tym dzieci, którymi osoby związane z moją Stomatologią się opiekują.

W ośrodkach proponujemy pacjentom kompleksowe, interdyscyplinarne, precyzyjne i nowoczesne leczenie. Na bieżąco prowadzone są wspólne analizy mające na celu utworzenie kompletnego planu leczenia, który doprowadzi do szczególnych wyników w zakresie zarówno urody jak i zdrowia oraz funkcji. Lekarze opiekują się pacjentami.

„moja Stomatologia” wspiera ludzi w dążeniu do uzyskania przez leczenie komfortu, radości życia.

„moja Stomatologia” wspiera, pomaga, dba o rozwój dzieci i opiekuje się dziećmi.

Dalsze wpisy zaczniemy od przybliżenia sylwetki osób związanych z moją Stomatologią.

Scroll to Top