mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Leczenie „specjalistyczne” – leczenie pod mikroskopem

Stomatologia

ADRIANNA SKUPIN
ADRIANNA SKUPIN
Czytaj więcej
"Jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Byłam w klinice dwukrotnie. Po raz pierwszy na piaskowaniu i scalingu. Zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Pani doktor poinformowała mnie o dwóch zepsutych ósemkach i konieczności ich usunięcia. Od razu umówiłam się na zabieg i zostałam poinformowana o kosztach. Po razu drugi byłam w klinice aby usunąć ósemki. Zabieg usuwania trwał 10 minut. Brak jakiekolwiek bólu w trakcie, jak i po zabiegu. Cena za usunięcie dwóch górnych ósemek, przy uwzględnieniu poznańskich cen, była bardzo miłym zaskoczeniem"

Leczenie Kanałowe Pod Mikroskopem Poznań

Leczenie kanałowe to niezwykle inwazyjny zabieg, który łączony jest przez pacjentów z bólem i częstymi wizytami w gabinecie stomatologicznym. Naprzeciw wychodzą innowacyjne i nowoczesne metody leczenia, jak chociażby leczenie mikroskopowe, dzięki, któremu lekarz zyskuje precyzyjny wgląd we wnętrze zęba. Wykorzystywany mikroskop to najwyższej jakości sprzęt medyczny, który umożliwia powiększenie obszaru leczonego zęba od sześciu aż do dwudziestu pięciu razy.

Tak duże powiększenie znacznie przyspiesza dokładne czyszczenie kanałów zębowych, co sprawia, że leczenie kanałowe możliwe jest już na jednej maksymalnie dwóch wizytach.

W kwestii odczuć bólowych i strachu przed zabiegiem u naszych pacjentów stosujemy nowoczesne formy rozluźniające oraz znieczulające. Dodatkowo lekarz szczegółowo opisuje poszczególne czynności wykonywane w tracie zabiegu, tak aby pacjent czuł się możliwie najbardziej komfortowo.

Lekarze

Adrian Krynicki

Adrian Krynicki

lekarz dentysta
endodoncja mikroskopowa, stomatologia ogólna, protetyka
Zobacz
Tomasz Walczak

Tomasz Walczak

lekarz dentysta
endodoncja mikroskopowa, chirurgia stomatologiczna, implanty
Zobacz
Zadzwoń
+48 571 345 323
Zadzwoń
Scroll to Top