invisalign
thommen
mediraty

Możliwe zabiegi na raty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.

moja Stomatologia Clinic+

ul. Obornicka 229 lok. 204
(Galeria Arkada – 2 piętro)
60-650 Poznań
tel. kom.: +48 571 345 323

Godziny otwarcia

poniedziałek

8:00 – 21:00

wtorek

8:00 – 21:00

środa

8:00 – 21:00

czwartek

8:00 – 21:00

piątek

8:00 – 21:00

sobota

umówione zabiegi

rejestracja tel. pn-pt
+48 571 345 323

8:00 – 21:00

moja_Stomatologia_CLINIC_LOGO
stomatologia

Stomatologia

Dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami oraz leczeniem między innymi zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających. Obecnie w szczególności celem podnoszenia poziomu leczenia oraz wygody Pacjenta jest wspomagana przez nowoczesne urządzenia.
RTG Stomatologiczne

Pracownia RTG

Nowoczesna stomatologia to także nowoczesne urządzenia rentgenowskie, bez których leczenie wielokrotnie nie może się odbyć. W szczególności celem zaoszczędzenia czasu gabinet ma dostęp do urządzeń służących do nowoczesnego leczenia. Na miejscu jest pracownia RTG między innymi z aparatem do zdjęć punktowych jak i z aparatem do zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych.
null

Zabiegi na raty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, których w pełni rozumiemy i są zainteresowani płatnością ratalną za zabieg nawiązaliśmy kontakt z instytucją, która na życzenie Pacjenta finansuje wykonywane zabiegi. Pacjent płaci raty. Procedura został uproszczona do minimum.
zespół moja Stomatologia Poznań

Zespół moja Stomatologia Poznań

Klinika moja Stomatologia Clinic+ współpracuje z lekarzami z poszczególnych dziedzin w tym stałymi technikami dentystycznymi.

moja Stomatologia Clinic+ z siedzibą w Poznaniu, ul. Obornicka 229 lok. 204 (dalej „Klinika stomatologiczna”) to miejsce z usługami w szczególności w zakresie ortodoncji, protetyki, implantów, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii, endododoncji mikroskopowej. Szczególnym zainteresowaniem jest między innymi okluzja w stomatologii.

Klinika stomatologiczna powstała w szczególności na bazie wieloletniego doświadczenia lekarzy dla których zdrowie pacjenta jest wartością nadrzędną i głównym jej celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki dentystycznej oraz audiologicznej i foniatrycznej. Sieć powiązań partnerskich oraz znajomość rynku dentystycznego (w Polsce jak i za granicą) a także doświadczenie w leczeniu stanowią mocne strony organizacji.

Lekarze stworzyli zespół osób, który przy użyciu nowoczesnych technologii w tym między innymi mikroskopu, skanera wewnątrzustnego, artykulatorów, rentgenów dąży przez leczenie do uzyskania komfortu, radości życia pacjentów.

W ramach zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej z endodoncją są wykonywane szczególności wypełnienia kompozytowe o wysokiej jakości i estetyce.

Zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży, którym przy okazji wykonywanych zabiegów staramy się zapewnić przyjazną atmosferę.

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu. W leczeniu wykorzystywane są między innymi aparaty ruchome jak i stałe, treinery, aparaty estetyczne clear aligner.

System leczenia przy użyciu przeźroczystego aparatu prostującego zęby w postaci przezroczystych, wymiennych nakładek (alignerów) dedykowanych dla konkretnych zębów.

W stomatologii to relacja pomiędzy zębami górnymi i dolnymi w tym także prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego i napięcie mięśni.

To dziedzina stomatologii zajmująca się odtwarzaniem braków w uzębieniu za pomocą między innymi: wkładów, koron, mostów, protez zębowych.

W podstawowym zakresie obejmuje zabiegi w zakresie ekstrakcji „usuwania” zębów z różnych wskazań w tym także pod implanty.

Nowoczesne zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem – większa precyzja i lepsze efekty.

Umów wizytę
+48 571 345 323
Umów wizytę