mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Invisalign® – iTero element

Przezroczyste aparaty prostujące Invisalign®

Przezroczyste aparaty prostujące Invisalign to prawdziwy przełom jeśli chodzi o skuteczne prostowanie zębów. Dlaczego? Bo to właśnie dzięki tym nowoczesnym i starannie wykonanym aparatom prostującym, można na stałe pożegnać się z tradycyjnymi i przestarzałymi aparatami stalowymi z widocznymi zamkami, które tak często utrudniały pacjentom normalne funkcjonowanie. 

Aparaty Invisalign to prawdziwa nowość, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem!

Dlaczego warto wybrać przezroczysty aparat prostujący Invisalign?

Invisalign to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o pięknym, równym uśmiechu, a jednocześnie zależy mu na wysokiej estetyce i praktycznej niewidoczności nakładki. Aparaty prostujące Invisalign to zestaw przezroczystych nakładek, które dopasowują się do zębów i są niewidoczne podczas ich noszenia. Pierwsze efekty można zauważyć już po wymianie pierwszej nakładki! Choć Invisalign nosi się prawie przez cały dzień, nie utrudnia on normalnego funkcjonowania a przede wszystkim w ogóle nie rzuca się w oczy. Samo leczenie także trwa zdecydowanie krócej, niżeli w przypadku klasycznych aparatów ortodontycznych.

Skorzystaj z usługi najwyższej jakości

Decydując się na leczenie przezroczystym aparatem prostującym Invisalign w naszej klinice, każdy pacjent może mieć pewność, że nasi wykwalifikowani stomatolodzy pracują na sprzęcie najwyższej jakości. Dzięki temu wszelkie usługi są bezbolesne i wykonane starannie z uwzględnieniem wszystkich najnowocześniejszych rozwiązań.

Lekarze

informacje w przygotowaniu…

Marcin Kowalczyk

Marcin Kowalczyk

lekarz dentysta
chirurgia stomatologiczna, implanty
Zobacz
Zadzwoń
+48 797 162 509
Zadzwoń
Scroll to Top