mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Możliwe zabiegi na raty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług gabinetów możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.

moja Stomatologia Grodzisk Wlkp.

ul. Winna 8,
62-065 Grodzisk Wielkopolski
tel. kom.: +48 797 162 509

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 8:00 - 20:00
  • Wtorek 8:00 - 20:00
  • Środa 8:00 - 20:00
  • Czwartek 8:00 - 20:00
  • Piątek 8:00 - 20:00
  • Sobota umówione zabiegi
  • Rejestracja telefoniczna 8:00 - 20:00
mojaStomatologia

Stomatologia

Stomatologia ogólna bywa również nazywana stomatologią zachowawczą. Zajmuje się ona podstawową profilaktyką higieny jamy ustnej, leczeniem ubytków spowodowanych na przykład próchnicą. Stomatologia ogólna obejmuje również wszelkie działania, które mają na celu poprawę wyglądu naszych zębów różnymi metodami.

Pracownia RTG

W naszym gabinecie wykonasz zdjęcia rentgenowskie potrzebne do dalszej diagnostyki i planowania leczenia zębów w przypadku próchnicy i stanów zapalnych miazgi. Wykonujemy zdjęcia punktowe, cefalometrię, jak i pantomogram o wysokiej rozdzielczości, które pozwolą na dokładną ocenę stanu zębów, kanałów zębowych i otaczających je tkanek.

Zabiegi na raty

Oferujemy rozłożenie płatności za zabieg na raty. Dzięki systemowi MediRaty koszty kompleksowego leczenia stomatologicznego przestaną być da Ciebie barierą. Nie odkładaj na później zdrowia swoich zębów - piękny uśmiech nigdy nie był bardziej dostępny niż teraz. Dowiedz się więcej o warunkach płatności ratalnych.

Zespół moja Stomatologia Grodzisk Wielkopolski

Gabinety współpracują z lekarzami z poszczególnych dziedzin w tym stałymi technikami dentystycznymi.

Martyna Piechocka

Martyna Piechocka

lekarz dentysta
ortodoncja, okluzja, stomatologia funkcjonalna, leczenie nakładkami
Zobacz

Anna Kowalska – Palacz

lekarz dentysta
stomatologia ogólna, pedodoncja/stomatologia dziecięca
Zobacz
Wiktoria Wolska

Wiktoria Wolska – Weiss

lekarz dentysta
stomatologia ogólna, pedodoncja/stomatologia dziecięca
Zobacz
Adrianna Glapińska

Adrianna Glapińska

lekarz dentysta
stomatologia ogólna
Zobacz
Barbara Włoch

Barbara Włoch

lekarz dentysta
stomatologia ogólna, chirurgia stomatologiczna
Zobacz
Łukasz Derkowski

Łukasz Derkowski

lekarz dentysta
endodoncja mikroskopowa, chirurgia stomatologiczna, implanty
Zobacz

Sandra Kwiatek

higienistka stomatologiczna
zabiegi higienizacyjne, wybielania
Zobacz
mojaStomatologia

moja Stomatologia to gabinety stomatologiczne w ramach których zapewniamy pełną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Dla lekarzy pracujących w ramach mojej Stomatologii liczy się przede wszystkim pacjent.  Staramy się zapewnić Państwu bezpieczne i komfortowe leczenie w ramach wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Zespół moja Stomatologia to doświadczeni lekarze, wykwalifikowany personel, którzy w ramach interdyscyplinarnego leczenia, które jest precyzyjne i nowoczesne dążą do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Opieka lekarska obejmuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Plan leczenia opracowywany jest według spersonalizowanych potrzeb pacjenta.

Gabinety stomatologiczne moja Stomatologia w Grodzisku Wielkopolskim to miejsce które powinno zostać zapamiętane szczególnie z uwagi na to, że w tym miejscu ważne jest zdrowie pacjenta, ważna jest jakość usług oraz przyjazna atmosfera ponadto jest  wielu ekspertów w jednym miejscu, nowoczesne wyposażenie, na miejscu jest rentgen, mikroskop.

Szeroka diagnostyka i indywidualny plan leczenia – zapraszamy do gabinetów moja Stomatologia.
W ramach zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej z endodoncją są wykonywane szczególności wypełnienia kompozytowe o wysokiej jakości i estetyce.

Więcej

Zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży, którym przy okazji wykonywanych zabiegów staramy się zapewnić przyjazną atmosferę.

Więcej

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu. W leczeniu wykorzystywane są między innymi aparaty ruchome jak i stałe, treinery, aparaty estetyczne clear aligner.

Więcej

System leczenia przy użyciu przeźroczystego aparatu prostującego zęby w postaci przezroczystych, wymiennych nakładek (alignerów) dedykowanych dla konkretnych zębów.

Więcej

W stomatologii to relacja pomiędzy zębami górnymi i dolnymi w tym także prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego i napięcie mięśni.

Więcej

To dziedzina stomatologii zajmująca się odtwarzaniem braków w uzębieniu za pomocą między innymi: wkładów, koron, mostów, protez zębowych.

Więcej

W podstawowym zakresie obejmuje zabiegi w zakresie ekstrakcji „usuwania” zębów z różnych wskazań w tym także pod implanty.

Więcej

Nowoczesne zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem – większa precyzja i lepsze efekty.

Więcej

Powody które powodują że Pacjenci wybierają moją Stomatologię:

Zadzwoń
+48 797 162 509
Zadzwoń
Scroll to Top

Niniejszym informujemy, że w okresie świąteczno – noworocznym (23.12.2023 r. – 01.01.2024 r.) gabinety będą czynne odpowiednio:

25 grudnia 2023 r. /poniedziałek/ Boże Narodzenie – nieczynne
26 grudnia 2023 r. /wtorek/ Boże Narodzenie (drugi dzień) – nieczynne
27 grudnia 2023 r. /środa/ – czynne w godzinach 8.00 – 20.00
28 grudnia 2023 r. /czwartek/ – czynne w godzinach 8.00 – 20.00
29 grudnia 2023 r. /piątek/ – czynne w godzinach 8.00 – 20.00
01 stycznia 2024 r. /poniedziałek/ Nowy Rok – nieczynne

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy wszystkim pełnych radości i spokoju Świąt.
Niech ten czas Świąt będzie dla każdego z Państwa czasem spędzonym z rodziną, a przede wszystkim niech ten czas będzie szczęśliwym zakończeniem bieżącego roku 2023.

Aby ten kolejny rok 2024 był wypełniony w szczególności takimi wartościami jak poszanowanie godności, dialog oraz pokój, aby ten 2024 r. był pełny szczęścia oraz radości.

zespół mojaStomatologia