invisalign
thommen
mediraty

Możliwe zabiegi na raty

Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług gabinetów możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.

moja Stomatologia

ul. Wrocławska 22/1
(wejście od Szewskiej)
64-000 Kościan
tel. kom.: +48 571 280 288

Godziny otwarcia

poniedziałek

8:00 – 20:00

wtorek

8:00 – 20:00

środa

8:00 – 20:00

czwartek

11:00 – 20:00

piątek

8:00 – 20:00

sobota

umówione zabiegi

rejestracja tel. pn-pt
+48 571 280 288

8:00 – 20:00

moja Stomatologia Kościan
stomatologia

Stomatologia

Dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami oraz leczeniem między innymi zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających. Obecnie w szczególności celem podnoszenia poziomu leczenia oraz wygody Pacjenta jest wspomagana przez nowoczesne urządzenia.
RTG Stomatologiczne

Pracownia RTG

Nowoczesna stomatologia to także nowoczesne urządzenia rentgenowskie, bez których leczenie wielokrotnie nie może się odbyć. W szczególności celem zaoszczędzenia czasu gabinet ma dostęp do urządzeń służących do nowoczesnego leczenia. Na miejscu jest pracownia RTG między innymi z aparatem do zdjęć punktowych jak i z aparatem do zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych.
null

Zabiegi na raty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, których w pełni rozumiemy i są zainteresowani płatnością ratalną za zabieg nawiązaliśmy kontakt z instytucją, która na życzenie Pacjenta finansuje wykonywane zabiegi. Pacjent płaci raty. Procedura został uproszczona do minimum.
zespół moja Stomatologia Poznań

Zespół moja Stomatologia Kościan

Gabinety współpracują z lekarzami z poszczególnych dziedzin w tym stałymi technikami dentystycznymi.
moja Stomatologia Kościan

“moja Stomatologia” w skład której wchodzi także gabinet lek. dentysty Doroty Siwińskiej ma na celu zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej począwszy od dzieci przez młodzież, a skończywszy na osobach starszych. Ma zapewnić bezpieczne i komfortowe leczenie w tym również kompleksowe wykonanie zabiegów stomatologicznych.

Zakres usług obejmuje w szczególności stomatologię ogólną z endodoncją, stomatologię dziecięcą, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę. Każdy pacjent ma zapewniony indywidualny program leczenia.

Gabinet współpracuje z lekarzami z poszczególnych dziedzin, konsultantami w tym stałymi technikami dentystycznymi. Gabinet lek. dentysty Doroty Siwińskiej korzysta z innowacyjnych technologii w szczególności zapewnia wykonanie zdjęć RTG – pantomograficznych / panoramicznych, cefalomterycznych, punktowych / wewnątrzustnych. Pełna diagnostyka jest wykonywana w zasadzie na miejscu.

W ramach zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej z endodoncją są wykonywane szczególności wypełnienia kompozytowe o wysokiej jakości i estetyce.

Nowoczesne zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem – większa precyzja i lepsze efekty.

Zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży, którym przy okazji wykonywanych zabiegów staramy się zapewnić przyjazną atmosferę.

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu. W leczeniu wykorzystywane są między innymi aparaty ruchome jak i stałe, treinery, aparaty estetyczne clear aligner.

System leczenia przy użyciu przeźroczystego aparatu prostującego zęby w postaci przezroczystych, wymiennych nakładek (alignerów) dedykowanych dla konkretnych zębów.

W podstawowym zakresie obejmuje zabiegi w zakresie ekstrakcji „usuwania” zębów z różnych wskazań w tym także pod implanty.

To dziedzina stomatologii zajmująca się odtwarzaniem braków w uzębieniu za pomocą między innymi: wkładów, koron, mostów, protez zębowych.

W stomatologii to relacja pomiędzy zębami górnymi i dolnymi w tym także prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego i napięcie mięśni.

Pracownia RTG jest dopełnieniem w praktyce stomatologicznej. Urządzenia RTG na których są wykonywane zdjęcia to nowoczesne cyfrowe urządzenia do wykonywania kompleksowej diagnostyki przy wykonywanych zabiegach.