mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign

Kariera

Podejmiemy współpracę z kolejnymi lekarzami dentystami.

Pomaganie pacjentowi a tym samym stały rozwój jest wpisany w naszą działalność!

Rozpocznij współpracę z zespołem lekarzy dentystów będących ekspertami w swojej dziedzinie i zostań jednym z nas!

Naucz się leczyć holistycznie, naucz się robić plany leczenia i nie tylko!

Podejmiemy współpracę z lekarzami dentystami

moja Stomatologia dynamicznie się rozwija. Wciąż rozwijamy ośrodek w Poznaniu ale również ośrodki poza Poznaniem. W lutym 2021 r. został utworzony kolejny ośrodek w Kamionkach koło Kórnika. Ciągłe powiększanie zespołu lekarzy i ich rozwijanie to jedno z głównych założeń opracowanej strategii.

W tej sytuacji stale są poszukiwani kolejni lekarze, którzy dołączą do zespołu z pasją i będą poszerzać swoje doświadczenie. Zapewniamy pomoc/nadzór merytoryczny (począwszy od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję, chirurgię, protetykę, ortodoncję oraz na okluzji skończywszy – łącznie z pracą z artykulatorami). Kierunek rozwoju wybierasz w zasadzie samodzielnie.

Dołącz do nas!

Zachęcamy do kontaktu osoby będące lekarzami dentystami (bez specjalizacji oraz ze specjalizacją), osoby praktykujące czy też chcące praktykować w szczególności w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyki czy też ortodoncji, okluzji ale także osoby chcące w przyszłości wykonywać zawód lekarza dentysty a będące na 3-4 roku studiów medycznych.

Jakich osób szukamy?

Szukamy osób ukierunkowanych na pomoc pacjentowi a tym samym stawiających na ciągły rozwój, zbieranie doświadczenia klinicznego, chcących pracować holistycznie w zespole z pasją.

Prześlij nam informację mailem: wspolpraca@mojastomatologia.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami w przeciągu 7 dni roboczych.

moja Stomatologia

Zadzwoń
+48 510 506 943
Zadzwoń
Zadzwoń
+48 571 280 288
Zadzwoń
Zadzwoń
+48 571 345 323
Zadzwoń
Przewiń do góry