mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Stomatologia zachowawcza

Stomatolog Kamionki | Dentysta Kamionki

Stomatologia ogólna z endodoncją

Stomatologia ogólna zajmuje się przede wszystkim profilaktyką przeciw próchnicową, jak również opracowywaniem leczenia zębów zaatakowanych przez próchnicę. Jednocześnie zachowując jak najdłużej żywotność zęba i jego naturalny wygląd. W naszych gabinetach stomatologicznych wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały stosowane w stomatologii. Lekarze dbają o komfort pacjenta, a leczenie jest w pełni kompleksowe.

Zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną, a w naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi z zakresu endodoncji, popularnie zwanej leczeniem kanałowym.

  • Diagnostyka i szczegółowe badania jamy ustnej,
  • Profilaktyczne przeglądy uzębienia,
  • Leczenie pourazowe,
  • Endodoncji,
  • Leczenie nadwrażliwości,
  • Higienizacja jamy ustnej,
  • Diagnostyka i leczenie próchnicy oraz jej powikłań.

Nasz profesjonalny personel zadba nie tylko o Państwa jamę ustną, ale również o dobre samopoczucie w trakcie przeprowadzanych zabiegów. Dla wielu osób, nie tylko dla dzieci, wizyta w gabinecie stomatologicznym wiąże się z ogromnym stresem, a nawet paraliżującym strachem. Znakomite indywidualne i niezwykle przyjazne podejście do pacjenta pomaga zminimalizować stres związany z wizytą w naszym gabinecie. Należy również pamiętać, że regularne wizyty i przeglądy stomatologiczne pozwolą ograniczyć stresujące zabiegi takie jak leczenie chirurgiczne czy leczenie kanałowe.

Oferujemy całkowicie bezbolesne leczenie stomatologiczne przy wykorzystaniu w pełni bezpiecznych metod znieczulania, przez co każdy nasz pacjent może czuć się komfortowo i w pełni zaopiekowany. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych i zadbania o swoją jamę ustną.

Lekarze

Patrycja Rupocinska

Patrycja Paszek – Rupocińska

lekarz dentysta
stomatologia estetyczna, protetyka, okluzja, stomatologia funkcjonalna
Zobacz
Dagmara Wojdyga

Dagmara Wojdyga

lekarz dentysta
stomatologia ogólna, pododoncja/stomatologia dziecięca, zabiegi w sedacji
Zobacz
Michał Klekowski

Michał Klekowski

lekarz dentysta
stomatologia ogólna
Zobacz
Alexander Filipek

Alexander Filipek

lekarz dentysta
stomatologia ogólna
Zobacz
Zadzwoń
+48 510 506 943
Zadzwoń
Scroll to Top