mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Leczenie „specjalistyczne” – leczenie pod mikroskopem

LECZENIE „SPECJALISTYCZNE” – leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem obejmuje leczenie chorób miazgi zęba, nerwów oraz naczyń krwionośnych. Częściej spotkać można się z potoczną nazwą tego zabiegu, czyli leczeniem kanałowym zęba. Proces ten jest bardzo długotrwały oraz kosztowny, ale pozwala na uniknięcie wyrwania zęba. Polega on na usunięciu chorej miazgi znajdującej się w komorze oraz kanałach korzennych. W kolejnym jego etapie następuje odkażanie oraz wypełnienie szczelin specjalnie przygotowanym do tego materiałem. Ma to na celu całkowite wyeliminowanie powstałego problemu, a także zminimalizowanie ryzyka jego ponownego pojawienia się. 

Dodatkowo leczenie stomatologiczne pod mikroskopem wykorzystywane jest również do zlokalizowania uszkodzonych bądź złamanych fragmentów zęba, dokładnym obejrzeniu ran po jego usunięciu oraz precyzyjnym wykonaniu resekcji korzeni zębowych. Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem nie różni się za bardzo od leczenia tradycyjnego, ale jest to zabieg dużo dokładniejszy i pozwala na zmniejszenie powikłań po zabiegowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Wyspecjalizowana kadra lekarska, która zadba o Twój piękny, zdrowy uśmiech to jeden z bardzo wielu atutów. Nasi stomatolodzy od lat dbają o satysfakcję klientów. Stale podnoszą swoje umiejętności, aby zachować jakość wykonywanych usług na jak najwyższym poziomie. Posiadamy najnowszy sprzęt dostępny na rynku, który w dużej mierze przyczynia się do pozytywnych efektów naszej pracy. Dodatkową naszą zaletą są bardzo konkurencyjne ceny zabiegów, w porównaniu do konkurencji. 

U nas klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Cenimy sobie profesjonalizm oraz wysokie zadowolenie korzystających z naszego gabinetu stomatologicznego pacjentów.

Lekarze

informacje w przygotowaniu…

Marcin Kowalczyk

Marcin Kowalczyk

lekarz dentysta
chirurgia stomatologiczna, implanty
Zobacz
Zadzwoń
+48 797 162 509
Zadzwoń
Scroll to Top