mediraty
mediraty
mediraty
mediraty
invisalign
invisalign
invisalign
invisalign

Koronawirus Info

Szanowni Pacjenci,
mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w związku z ewolucją zjawiska epidemii związanego z szerzeniem się infekcji COVID-19 („KORONAWIRUS”) oraz odpowiadając na potrzebę zapewnienia dostępu do lekarzy zarówno w gabinetach w Kościanie jak i w klinice w Poznaniu przygotowaliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa aby stopniowo rozpocząć przyjmowanie Pacjentów począwszy od dnia 30 marca 2020 r.

Wznawiamy przyjęcia od 30 marca 2020 r./poniedziałek/. Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonów:

Gabinety Kościan: 571 280 288
Klinika Poznań: 571 345 323

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli między innymi:

  • mają Państwo objawy chorób sezonowych – gorączka, kaszel, przeziębienie, ból gardła, trudności z oddychaniem – przenieście lub odwołajcie wizytę (najlepiej telefonicznie)!!!

lub

  • mieli Państwo w ostatnich 14 dniach kontakt z osobami z chorobą COVID-19 stwierdzonymi lub podejrzewanymi – przenieście lub odwołajcie wizytę (najlepiej telefonicznie)!

Już na tym etapie apelujemy w interesie nas wszystkich abyśmy wszyscy podawali wszędzie oświadczenia zgodne ze stanem faktycznym!!! Tym bardziej, że nie ma sankcji (za gorączkę, kaszel, przeziębienie itd. a jedyna niedogodność to brak wizyty u lekarza!!! Nie zarazisz innych ale też sam się nie zarazisz choćby w wyniku obniżonej odporności!!!

Pamiętajmy, że robimy to dla całego społeczeństwa. Inne postępowanie może doprowadzić do tego, że społeczeństwo nie będzie mieć dostępu do wielu usług w tym usług medycznych.
Bądźmy odpowiedzialni także za innych, Bądźmy solidarni pokoleniowo!!!

Eliminując personel medyczny prowadzisz do tego, że inna osoba, która potrzebuje pomocy może jej nie otrzymać!

Liczymy na zrozumienie.

Pozdrawiamy serdecznie
zespół moja Stomatologia

Scroll to Top